Художня виставка робіт подружжя Ніни та Володимира Марценюків

Виставка_плакатМУЗЕЙ ОДНІЄЇ ВУЛИЦІ має честь запросити всіх шанувальників живопису на весняну художню виставку робіт подружжя Ніни та Володимира Марценюків, яка проходитиме у виставковій залі музею.

ВОЛОДИМИР ВІКТОРОВИЧ МАРЦЕНЮК народився в 1954 році в м. Вінниця в родині геологів. Після переїзду батьків до Києва вступив до Республіканської художньої школи ім. Т. Г. Шевченка, закінчивши яку продовжив навчання в Київському Державному художньому інституті. Освіту опановував на живописному факультеті монументального відділення в майстерні професора В. Чеканюка. Член Національної спілки художників України з 1984 року. Брав участь у Всесоюзних та Республіканських виставках, а також в різноманітних мистецьких проектах за кордоном. Його твори знаходяться в Музеї сучасного мистецтва України, приватних колекціях та галереях України, США, Нідерландів, Ізраїлю, Швеції, Швейцарії, Великобританії та Канади.

НІНА СТЕПАНІВНА МАРЦЕНЮК народилася 1956 року в м. Києві в родині художників-живописців. З раннього дитинства захоплювалася малюванням. В дванадцятирічному віці вступила до Республіканської художної школи ім. Т. Г. Шевченка, а з 1974 року студентка Київського Державного художнього інституту. Навчалася на живописному факультеті, де вчителями були О. Будніков, Т. Голембієвска та інші видатні педагоги, а також в майстерні О. Лопухова. Після закінчення навчання в 1981 році розпочала активну виставкову діяльність. З 1985 року є членом Національної спілки художників України. Її картини експонувалися на Всесоюзних, Республіканських та міських виставках.

Твори художниці знаходяться в Музеї сучасного мистецтва України, приватних колекціях та галереях України, США, Польщі, Ізраїлю, Італії, Швейцарії та Великобританії.

Натюрморти з квітами та пейзажі на сьогодні складають невід’ємну частину душі й внутрішнього світу художниці, основна техніка її робіт – масляний та акварельний живопис. Улюблений напрямок в мистецтві – імпресіонізм.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *