10 причин, чому варто відвідати моноспектакль Олега Рубанського “Пісні Вертинського” в Музеї Однієї Вулиці!

rubanskyВи вже придбали квитки на моноспектакль Олега Рубанського, присвячений Олександру Вертинському, що відбудеться в цю ‪суботу 8 червня‬ в Музеї Однієї Вулиці ‪о 18:00‬?

Якщо ні, то ось 10 причин, чому є сенс відвідати цей унікальний культурний захід. Якщо у вас вже є квитки, то ми доведемо, що ви зробили правильний вибір!

1. Олександр Вертинський – непересічна постать нашої культурної спадщини. Дізнатися про нього багато фактів, зрозуміти його почуття до рідного Києва, зануритися у вир емоцій творчої особистості ви зможете на моноспектаклі Олега Рубанського “Пісні Вертинського”, який вже понад тридцять років вивчає творчість Вертинського і готовий поділитися з вами новими відомостями з біографії сумного П’єро!

2. Спільні з близькою людиною емоції та враження від музики і літератури примножать почуття! Але якщо у цей суботній вечір ви будете на самоті – то на нашому культурному заході зможете зустрітися з однодумцями та людьми схожих інтересів.

3. Олег Рубанський – талановитий митець, здатний захопити силою свого таланту! Багато років тому завдяки йому Київ отримав чудову музику на вірші Олександра Вертинського – “Киев – Родина нежная”. Почути цю пісню у виконанні автора музики – унікальна нагода!

4. Згадки про культурну подію, яку ви відвідали, залишаються з вами назавжди! Швидко минають спогади про смачну вечерю або переглянутий епізод серіалу, але такі події як концерти та спектаклі залишаються у нашій пам’яті на довгі роки.

5. Моноспектакль відбудеться в музейному антуражі серед оригінальних експонатів, які належали мешканцям Андріївського узвозу та Подолу, де розпочинав свою театральну діяльність Олександр Вертинський.

6. Ви зможете побачити виставку, присвячену цьому видатному киянину та почути у рідкісних записах його голос.

7. Спробуйте себе в ролі туриста у власному місті, це цікавий і незвичний досвід. Тим більше, що в рамках святкування ювілею Олександра Вертинського на Андріївському узвозі встановлено монумент, а в Музеї Однієї Вулиці працює виставка, присвячена шансоньє.

8. Чудовий привід прогулятися Андріївським узвозом! Вийдіть з дому на годину раніше до початку нашого заходу, та спустіться від Андріївської церкви милуючись краєвидом, прихопіть з собою букет півоній, щоб залишити біля пам’ятника сумному П’єро. Або після спектаклю підійміться Узвозом і насолодіться пейзажами осяяними сонцем, що заходить.

9. Одним з музейних раритетів є магічна булгаківська решітка, яка час від час здійснює бажання наших відвідувачів. Саме цього суботнього вечора, під чарівну мелодію, гітари можна не вагаючись повірити в диво і загадати для себе щось неймовірне, давно очікуване і бажане, і воно неодмінно збудеться, адже ми віримо в це без жодних сумнівів.

10. Відомо, що за гроші не можна купити щастя, але можна купити квитки на моноспектакль Олега Рубанського “Пісні Вертинського”!

СКІЛЬКИ: Квиток – 150 грн.
КОЛИ: ‪08.06.2019 о 18:00‬
ДЕ: Музей Однієї Вулиці, Андріївський узвіз, 2-б

Крім концерту гості зможуть ознайомитися з виставкою «Киев – Родина нежная» і постійною експозицією Музею Однієї Вулиці.

Квитки продаються в касі Музею Однієї Вулиці.
Можлива доставка до центральних станцій метро.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *